Fişierele de tip cookie sunt esenţiale pentru ca dumneavoastră să utilizaţi la maximum site-ul nostru Web. De fapt, aproape toate site-urile Web utilizează acest tip de fişiere. Fişierele de tip cookie stochează preferinţele dumneavoastră şi alte informaţii care ne ajută să ne îmbunătăţim site-ul Web - dar nu vă faceţi griji, nicio informaţie colectată de pe site-ul nostru nu vă identifică în mod personal. Puteţi afla mai multe despre fişierele de tip cookie şi despre cum puteţi să le controlaţi cu ajutorul setărilor dumneavoastră de navigare din Ghidul Ford privind fişierele de tip cookie.

Aflați mai multe

Child playing with plane
 
Contact

Suntem o companie alcătuită din oameni cu familii, care au aceleaşi probleme şi aceleaşi bucurii ca şi tine. Vino la noi şi te vom ajuta să îţi cumperi şi să îţi întreţii maşina în cel mai accesibil mod.

Pentru informaţii suplimentare referitoare la produsele şi serviciile noastre va rugăm contactaţi-ne la:

AUTO TECHNIC SRL
Calea Zimandului FN. Arad, Romania.

Centrul de Relaţii Clienţi
Tel: 0257.21.66.69
Fax : 0257.21.66.29
VANZARI AUTO
Director Vanzari : Rednic Ioan
Tel: 0743 158 038
Email: ioan.rednic@fordautotechnic.ro

Coordonator Vanzari : Alb Flavius
Tel: 0749 276 246
Email: flavius.alb@fordautotechnic.ro

Consultant Flote : Merauta Liviu
Tel: 0749 276 247
Email: liviu.merauta@fordautotechnic.ro

Consultant Vanzari : Marta Mihaela
Tel: 0737 992 854
Email: mihaela.marta@fordautotechnic.ro

AUTO TECHNIC SERVICE:

Director Service : Babusanu Dorel
Tel: 0736 338 257
Email: dorel.babusanu@fordautotechnic.ro

Sef Atelier : Dobrea Catalin
Tel: 0737 992 855
Email: catalin.dobrea@fordautotechnic.ro
ATELIER MECANICA
Receptioner Service : Pop Radu
Tel: 0743 158 041
Email: radu.pop@fordautotechnic.ro

Receptioner Service : Miclean Gheorghe
Tel: 0736 338 259
Email: miclean.gheorghe@fordautotechnic.ro

ATELIER TINICHIGERIE
Receptioner Service : Popovici Petru
Tel: 0743 158 043
Email: petre.popovici@fordautotechnic.ro
VANZARI PIESE
Responsabil Pieste: Brezeanu Adrian
Tel: 0743 158 044
Email: adi.brezeanu@fordautotechnic.ro
ITP
Responsabil ITP - Pop Florin
Tel: 0737 992 848
Email: itp@fordautotechnic.ro
>